Rahatsızlık Nedenleri

Çakralar

Biyoenerjist Erol Konuk

RAHATSIZLIK NEDENLERİ

Hastalık, fiziksel semptomalar ( belirtisi – tanısı ) olarak tezahür etmeden önce enerjilerimizde ortaya çıkar.

Hastalıkların %90’i psikosomatiktir (psikolojiktir). Yani bedenin olumsuz duygu ve düşünceleri yönünden kaynaklanmaktadır. % 10’u ise genetik çevresel faktörlerden (kaza, sakatlanma, ters hareketler, ağır zorlama vb.) dolayı oluşmaktadır.

Aşırı sinir, öfke, üzüntü, korku ve takıntılar vücudumuzun bağışıklık sistemini (savunma sistemini) çürütüyor. Bu da vücudumuzun enerji giriş çakralarını ve enerji dolaşım sistemimizi bozuyor. Enerji sisteminin bozulduğu yerde ve noktalarda hastalık başlıyor.

Aşırı sinir, öfke, üzüntü, korku asit karbonlu hava gibidir. “Aklı ve ruhu zehirler, hastalıklara ve bazen ölümlere bile sebeb olabilir.”

BÜTÜN OLUMSUZ DUYGULAR (NEGATİF DÜŞÜNCELER) VÜCUDUN ENERJİ SİSTEMİNİN BOZULMASINA VE HASTALIKLARA NEDEN OLMAKTADIR

Öfkelenmenin ve üzüntünün neden olduğu rahatsızlıklar: Felç, kalp krizi , kanser, nefes darlığı, tümör, tansiyon, ağrılar, psikolojik rahatsızlıklar, depresyon, panik atak ve ayrıca sayamayacağımız kadar doku ve organ hasarı yapabilir.

Kişisel Negatifler

Buna; kişinin bilerek veya bilmeyerek kendi sağlığına verdiği zararlar da diyebiliriz. Hemen sayılabilecek kadar açık olanlarından sıralamaya başlayalım:

Devamı için BURAYI TIKLAYINIZ
www.erolkonuk.com
‘ u ziyaret ediniz.

Yorum yapılmamış

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Leave a comment

WordPress Themes