Posts tagged: biyoenerji nasıl yapılır

Biyoenerji Seansı Nasıl Yapılır

Biyoenerji uygulaması tüm vücudun balans ayarının yapılması işlemidir. Biyoenerji seansları en az 3 seans uygulanıp kişinin durumuna göre 7 seansa kadar yapılabilmektedir. Rahatsızlıklara göre seans sayısı artabilir.  Masaj masasına yatırılan kişiye el değmeden uzaktan seans yapılır. Biyoenerji uygulamasının kişilere hiç bir yan etkisi yoktur. Cihaz, alet, şua ve ilaç kullanılmadan biyoenerji uygulaması yapılır. Biyoenerjist avuç içlerinden kişinin vücuduna el değmeden; bedenin 30cm uzağından pozitif enerjiyi pompalar. Enerji bu bölgeden içeri girer, dağılır ve vücuttan dışarı negatif enerjinin atılmaları sağlanır. Böylece vücut, tabii ve sağlıklı sistemini yeniden kurar.

Seans sırasında biyoenerjist kişiye, şifanın devamlılığı için zihinsel bedeninin ihtiyacına uygun düşünce yöntemleri sunar. Tamamen olumlu olan ve sonuç alınmasında vazgeçilmez bir yöntem olan bu düşünce modellerine bireyin yüksek bir konsantre ile uyum göstermesi, şifaya kavuşması yolunda mutlaka yerine getirmesi gereken ödevidir.

Biyoenerji , yaşamadan inanması imkansız deneyimdir. Etkileri öylesine hızlı ve olağan dışıdır ki ağrıların azaldığını yada yok olduğunu, tıkalı damarların açıldığını, açık yaraların hızla kapanmaya başladığını, kemiklerin kendilerini yeniden düzenlediklerini, insanı ruhsal ve fiziksel olarak güçlendirdiğini, rahatlattığını ve farkındalığının değiştiğini görebiliriz.

Biyoenerji Uzaktan Seans

Biyoenerjistin yanına seans için hastalık, iş ve zaman nedeni ile gelemeyecek kişiler, hastanede ve yoğun bakımda yatanlar, çalışanlar ve yurt dışında olanlar da uzaktan biyoenerji seansı alabilir. Biyoenerji seansı uzaktan da enerji frekansı ve transferi ile uygulanabilmektedir. Uzaktan yapılan şifa seansında da, yakından yapılan seans etkilerini hissedebilirsiniz. Bulunduğunuz yerden kendi mekanınızda size uygun bir saatte yatağınıza uzanıp, gözlerinizi kapatarak yarım saat süresince biyoenerjinin ileri bir tekniği ile uzaktan şifa seansı alabilirsiniz. Bu özel uzmanlık deneyimini bilimsel olarak Biyoenerjistin bulunduğu yere gelemeyecek olanlar kilometrelerce uzaktan zaman, seyahat, otel zahmetlerine mecbur kalmadan enerji şifası alabilirsiniz. Biyoenerji seansının kişilere hiç bir zararı ve yan etkisi yoktur. Biyoenerji uzaktan seans yorumlarını burayı tıklayarak okuyabilirsiniz…

Akbank IBAN : TR46 0004 6007 4488 8000 1171 18

Akbank Euro IBAN : TR62 0004 6007 4403 6000 1478 35

Akbank Dolar IBAN : TR15 0004 6007 4400 1000 1478 34

Uzaktan seans için çağrı merkezimi arayınız

Çağrı Merkezimiz : 0507 358 61 12
Detaylı Bilgi için Biyoenerji Uzmanı Erol Konuk’ un www.erolkonuk.com adresini ziyaret ediniz. Buraya tıklayınız >>>

Önemli Not : Biyoenerji, vücudun enerji bedeninin dengelenmesini sağlayan bir uygulamadır. Yukarıda belirtilen rahatsızlıklar için bioenerjist asla kesin teşhis ve tıbbi tedavi iddiasında bulunamaz. Söz yada garanti veremez. Hiç bir ilaç, iğne, alet cihaz kullanılmadan uzaktan el değmeden yapılan yan etkisiz ve zararsız bir uygulamadır. Bioenerji seansı vücudun sistem bozukluklarını ortadan kaldırır. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Enerji dengelenmesi ve vücudun akordunun yapılmasıyla vücut sağlıklı sistemini yeniden kurar. Tıbbi tedavi ve kontrollerinizi takip etmek sizin sorumluluğunuzdadır.

WordPress Themes