Biyoenerji Nasıl Yapılır

Biyoenerji tüm vücudun balans ayarının yapılması işlemidir. Biyoenerji seansları en az 3 seans yapılması gerekir. Rahatsızlıklara göre seans sayısı artabilir. Masaj masasına yatırılan kişiye el değmeden uzaktan seans yapılır bunun  için  biyoenerji tedavisinin kişilere hiç bir zararı yoktur. Cihaz, alet, şua ve ilaç kullanılmadan biyoenerji uygulaması yapılır. Biyoenerjist avuç içlerinden kişinin vücuduna el değmeden; bedenin 30cm uzağından  pozitif enerjiyi pompalar. Enerji bu bölgeden içeri girer, dağılır ve vücuttan dışarı negatif enerjinin atılmaları sağlanır. Böylece vücut, tabii ve sağlıklı sistemini yeniden kurar.

Bioenerji vücudu duygusal, zihinsel ruhsal ve fiziksel olarak dengelemesini yaptığı için kişinin alışkanlıkları, öfkeleri, üzüntüleri, küskünlükleri ve alınganlıkların da değişiklikler meydana gelmektedir.

Biyoenerji şifası, yaşamadan inanması imkansız mucize bir uygulamadır. Etkileri öylesine hızlı ve olağan dışıdır ki ağrıların azaldığını yada yok olduğunu, tıkalı damarların açıldığını, açık yaraların hızla kapanmaya başladığını, kemiklerin kendilerini yeniden düzenlediklerini, insanı ruhsal ve fiziksel olarak güçlendirdiğini, rahatlattığını ve farkındalığının değiştiğini görebiliriz.

Yorum yapılmamış

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Leave a comment

WordPress Themes