Erol Konuk Biyografi

Erol KONUK

1951 Ankara doğumlu olan Erol KONUK, üniversite idari yöneticisi, ilaç firması bölge müdürü ve Avrupa birliği araştırma-geliştirme uzmanı olarak çalıştı. Halen Sağlık Bakanlığı Tamamlayıcı ve Alternatif Tıp Komisyonu ve Çalıştay Danışmanı, Bioenerji uzmanı ve eğitmenidir. Ayrıca Tamamlayıcı Tıp ve Bioenerji Pratisyenleri Derneği Genel Başkan Yrd. yapmaktadır.

1987 yılında Rusya’da alternatif tıp bioenerji eğitimi gördü. Rus Doktor Bioenerjist A. Puga Agonraby ile Bioenerji Eğitimi çalışmalarında bulundu ve Master Eğitmeni sertifikasını aldı. Bu tarihten sonra yıllardır yaşayıp hissettiği ve ne olduğunu bilemediği içindeki enerji varlığını keşfetti; bioenerji ve enerji dengeleme uygulamasına, araştırma ve çalışmalarına başladı. Uluslararası Rusya Alternatif Tıp Akademisi ve Kazakistan Ruhsal Sağlık ve Psikoloji bilimini bitirdi. Rus Enerji Akademi V.A. Petrov (F.G)’dan Kozmik Enerji I-II-III dereceleri eğitimi aldı. Rusya Halk Sağlığı Alternartif Tıp Birliğinde, Alternatif Tıp eğitimi aldı. Kazakistan Cumhuriyeti Alternatif Tıp Bilimi Vakfı ‘nda eğitim gördü. Daha sonra Avrupa Birliği Sağlık Örgütü tarafından Tamamlayıcı Alternatif Tıp Uzmanı diploması ve nişanını aldı.

Amerikalı Doktor Eric Pearl’ den The Reconnection ve Reconnective Healing ( Tekrar Bağlantı Enerji Şifası ve uygulaması ) Level I – II – III eğitimleri ve diploması aldı. Ayrıca Bioenerji, Reiki, Pranik Enerji, Quantum-Touch, Kozmik Enerji, Kundalini, Kuantum , Kuantum Düşünce Teknikleri, Nefes Teknikleri, Hipnoterapi , Hipnomeditasyon , NLP , EFT , Psikoterapi, Refleksoloji, Akupunktur, Kayropraktik, Fitoterapi, Cupping, Hirudo, Manuel Terapi eğitimleri ve sertifikaları da aldı. 30 yıldır çalışmalarına devam etmekte ve kendi çalışmaları sayesinde, yurt içinde ve yurt dışında insanların enerji dengelenmesinde kişisel seanslar ve eğitimlerle pek çok başarıya imza attı. Çeşitli televizyon, gazete ve radyo programlarıyla, halkı bu konuda bilgilendirmekte. Halen Bioenerji Uzmanı ve Eğitmeni olarak Türkiye’de ve Avrupa’da çalışmalarına devam etmekte, Bioenerji Eğitim Seminerleri vermekte ve kişisel seans uygulamaları yapmaktadır.

Detaylı bilgi için : http://www.erolkonuk.com/erol_konuk.html

Erol Konuk ‘un sertifika ve diplomalarını görmek için tıklayınız…

Yorum yapılmamış

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Leave a comment

WordPress Themes